Mercedes-Benz A-Klasse
180 Ambition 2e Eigenaar|Navi|Stoelverwarming|Clima|Cruise|PDC V+A|LM Velgen|Nieuwe APK bij Aflevering
Direct kopen, basisprijs: € 10.749,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.749,-
LEASEPRIJS: € 177,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.149,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 Ambition 2e Eigenaar|Navi|Stoelverwarming|Clima|Cruise|PDC V+A|LM Velgen|Nieuwe APK bij Aflevering |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 mei 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 154.508 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 177,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.749,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 8-ZNT-21 |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Mountaingrijs
- Bi-xenonkoplampen
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- regensensor
- Ruitensproeierinstallatie verwarmd
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Becker MAP PILOT
- Audio 20 CD
- Audio 20 CD met 6 CD wisselaar
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco
- Stoelverwarming voor de bestuurder en voorpassagier
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- Cruisecontrol met SPEEDTRONIC
- elektrische ramen voor en achter
- Multifunctioneel stuurwiel in nappaleder
- Seat comfort package
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- parkeersensor voor en achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Stoelverwarming
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- Actieve parkeerassistent inclusief PARKTRONIC
- Airco
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Lichmetalen Velgen 17''
- Lichtpakket
- Navigatie
- Parkeer Sensoren Achter
- Parkeer Sensoren Voor
- RDW-leges
- start/stop systeem
- Urban